Logo Logo

Prečo platba vopred ?

Platba vopred je vyžadovaná z dôvodu, že IMEI odblokovanie je trvalé. To znamená, ak Vám my odblokujeme iPhone a Vy sa následne rozhodnete nezaplatiť, Vy ste získali odblokovaný iPhone a my stratili peniaze.

Čo, ak odblokovanie nebude úspešné ?

Pravdepodobnosť neúspešného odblokovania je nižšia ako 1%. V prípade neúspechu Vám uhradené peniaze budú vrátené v plnej výške bez zbytočného zadržavania. Zároveň Vám ponúkneme iné formy odblokovania, ktoré by mohli byť pre Vás akceptovateľné.

Prečo Vám mám dôverovať ?

Odblokovaniu sa venujeme už siedmy rok, nikdy sme zákaznika nezavádzali ani neklamali. Na internete nenájdete ani jednu negatívnu reakciu na našú stránku. Naším mottom je čestnosť a transparentnosť.

Kde nájdem IMEI v iPhone ?

IMEI iPhonu najdete priamo v nastaveniach iPhone. Pre uľahčenie hľadania sme pre vás pripravili aj krátke video návody ako na IMEI. Nikdy neposielajte IMEI z krabičky alebo záručného listu. Môže byť odlišné od toho, aké je v skutočnosti v iPhone.
Video návody najdete tu.

Poznám IMEI, ale neviem operátora.

To nie je problém, vo formulári pre zaslanie požiadavky napíšte, že IMEI nepoznáte. My IMEI preveríme a zašleme Vám cenovú ponuku na Váš email, alebo si môžete zakúpiť službu, ktorá Vám zistí názov operátora  
 Kúpiť

Prečo nemáte kamennú predajňu ?

Kamennú predajňu nemáme z dôvôdu nákladov, čím nižšie náklady máme, tým nižšiu cenu za odblokovanie Vám vieme ponúknuť. Odblokovanie cez IMEI prebieha plne elektronicky, a aj z tohto dôvodu, nie je potrebný fyzický kontakt s iPhonom a zákazníkom. Ak zákazník vyžaduje kontakt, pobočky máme v Bratislave, Bardejove a Nitre.